Výplně kyselinou hyaluronovu

Co je kyselina hyaluronová?

Látka přirozená našemu tělu, zodpovědná za hydrataci kůže. Aplikace této látky je  bezpečná, bez vzniku pozdějších možných komplikací, z tohoto důvodu je v estetické medicíně ¨velmi  oblíbená.

Pokud si přejete vyplnit jednotlivé vrásky nebo jen dodat objem určitým partiím bez rekonvalescence, je ošetření výplněmi  vhodné právě pro Vás.

 

Nejčastější ošetření :

  • vyhlazení nosoretních rýh
  • modelace tváří
  • zvednutí ústních koutků
  • zvýraznění kontury rtů, vyhlazení vrásek okolo rtů
  • korekce nosu
  • hydratace rtů
  • vyhlazení hlubokých vrásek mezi obočím

 

Jak  ošetření probíhá ?

Kyselina hyaluronová je  gel dodávaný v předplněných sterilních  stříkačkách. Pomocí   jemných jehliček se kyselina hyaluronová aplikuje  přímo  do středních vrstev kůže. Efekt je ihned viditelný. Před ošetření  je možné na 40 - 60 minut na ošetřovaná místa nanést anestetický krém EMLU  nebo provést injekční stomatologickou anestesii.  Před i po zákroku kůži můžeme chladit.¨Bezprostředně po zákroku může být na kůži patrné mírné zarudnutí a otok, které ale můžete zakrýt make-upem a navrátit se do běžného pracovního dne, není třeba žádné zvláštní rekonvalescence.  Po aplikaci výplní nedoporučujeme v prvních dnech po zákroku pobyt v sauně  a zvýšenou fyzickou námahu.

Efekt trvá dle použití produktu 6-12 měsíců, poté je kyselina hyaluronová v našem těle pozvolna pomocí enzymů odbourávána. Produkt je možné kdykoliv dle potřeby doplnit.

Na našem pracovišti  používáme  produkty  Restylane, Estelis a  Princess,  které se využívají  na celosvětovém trhu již  dlouhodobě.

 

 

 


Kontakt

Dermatologická ordinace MUDr. Helena Jančová

Poliklinika profesora Řeháka - 3. patro
Stroupežnického 18
150 00 Praha 5


Tel.: 774 481 504
Objednání na BOTOX 606 481 505